Často kladené otázky (FAQ)

Áno, unikátne spojivo používané v interiéri je certifikované atestom nezávadnosti bez obsahu škodlivého NONYLFENOLU. Výrobok je označený značkou „CE“ – záruka predpísaných parametrov EU normou pre použitie podlahy. Povrch je antialergénny (menej sa práši).

Jedná sa o kamienkový povrch, ktorý býva opisovaný tiež ako kamenný koberec, kamienková podlaha alebo kamienková dlažba. TopStone je materiál tvorený zmesou prírodných kamienkov a unikátneho spojiva (dvoch zložiek živice zl. A a tvrdidla zl. B).

Pre viac informácií si stiahnite materiálový list: pojivo EpoStone

 

Áno môžete. Zbytková vlhkosť na podkladovú konštrukciu neovplyvní priľnavosť a výsledné vlastnosti v povrchu. 

Pri rozpúšťaní ľadu sa na povrchu netvoria kaluže, takže pri opätovnom zamrznutí nedochádza k tvorbe zľadovatelej plochy. Ľad pretrváva v medzerách medzi kamenivom a pri oteplení preteká voda pomedzi vrstvu kamenného koberca.

Sme tí, čo kamienkové povrchy alebo kamenné koberce priniesli na náš trh. 18-tym rokom zlepšujeme, ako náš materiál, tak naše služby. Vyvíjame nové riešenia, inovujeme.

Máme preškolených, certifikovaných a kvalitných partnerov pre pokládku a predaj našich povrchov a doplnkových materiálov. Kvalitný záručný a pozaručný servis. Sme bližšie k zákazníkovi.

 

Pozrite sa na náš zoznam certifikovaných zmluvných partnerov