Stavebná chémia

Objavte budúcnosť v oblasti dizajnových povrchov

TopStone prináša jedinečnú a komplexnú ponuku stavebnej chémie pre úpravu povrchov. Môžete tak vytvoriť dokonalé detaily a vyladiť interiér aj exteriér v súlade s najmodernejšími trendami. Stierky, pohľadový betón alebo napríklad liate podlahy sú geniálnym oživením moderného interiéru s dokonale vyváženým pomerom vizuálnej originality a praktickosti. Skvostné industriálnej interiérové povrchy, praktické a bezpečné priemyselné podlahy a jedinečné, originálne epoxidové podlahy pozdvihnú súkromné aj komerčné priestory o úroveň vyššie.
 

Komplexná ponuka stavebnej chémie pre atraktívne a praktické povrchy

Spoznajte ponuku stavebnej chémie TopStone. Všetky potrebné komponenty pre netradičný, odolný a krásny povrch.

Kvalitná penetrácia, vyladené nátery a stierky, stenové systémy, laky a membrány aj nástroje pre aplikáciu. S povrchmi si hravo poradíte, nech už ste remeselník alebo šikovný kutil.
 

TopStone - overená tradícia

TopStone zaujíma vo vzťahu ku konkurencii úplne jedinečné postavenie, pre najdlhšiu tradíciu, s ktorou sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a predaji produktov pre tvorbu jedinečných povrchov. Naše produkty pochádzajú z overených zdrojov, sú pravidelne kontrolované a neobsahujú škodlivé látky. Na českom i svetovom trhu pôsobíme viac ako 20 rokov a pýšime sa tak najdlhšie overenou životnosťou povrchov, z prírodných materiálov vrátane hydroizolácie, penetráciou, podlahových náterov a ostatného doplnkového sortimentu.
 

Hranice využitia sortimentu stavebnej chémie sú nekonečné

Ste stavebník, kutil, garážmistr alebo designer? S liatymi a epoxidovými podlahami, stierkami, nátery, laky a ďalším príslušenstvom zvládnete vyladiť a zdokonaliť obrovské parkovacie priestory, domáce garáže, technické miestnosti, sklady, výrobné haly, zdravotnícke zariadenia, kuchyne i súkromné interiéry alebo napríklad hravé prostredia škôl a škôlok. Zrenovujte kancelárie, ozvláštnite showroom, zatraktívnite interiér. TopStone je tým najlepším partnerom.
 

Zaparkujte ako v obývačke

Vďaka jedinečným TopStone liatym podlahám určeným do garáží a parkovacích domov získate nadštandardnú úpravu týchto priestorov. Sú vodotesné, odolné voči mechanickému pôsobeniu, protišmykové a veľmi dobre chemicky odolné. Fľaky z uniknutého oleja či kĺzajúce vozidlá sú tak minulosťou. Povrch môžete voliť v mnohých odtieňoch. Riešite parkovacie priestory? Vyberte si z nášho riešenia parking systémov.
 

Vylaďte svoje priemyselné a skladové priestory

Hľadáte odolnú, praktickú a cenovo dostupnú podlahu do technických miestností, skladov, šatní, pivníc a podobne? Potrebujete natrieť steny toaliet, obchodných priestorov, kúpeľní či výrobných hál odolným a zároveň estetickým povrchom? Potrebujete zvýšiť chemickú odolnosť alebo vyrovnať nerovnosti? Aj to vieme. Vyberajte zo širokej ponuky systémov pre priemyselné priestory.
 

Dizajnová čerešnička na torte

Povestným vrcholom ponuky TopStone povrchových úprav a liatych podláh sú dizajnové, jedinečné a dychberúce epoxidové povrchy a stierky. S týmito netradičnými skvostmi vyladíte a podčiarknete interiéry obchodných aj súkromných priestorov. Či už siahnete po industriálne pôsobiace stierke imitujúce pohľadový betón, lesklé liate podlahe alebo kreatívne stierke, s ktorou môžete vytvoriť na podlahe snáď aj mliečnu dráhu alebo morskú hladinu, pozdvihnete interiér o stupeň vyššie. TopStone povrchy sú nielen veľmi praktické a odolné, ale tiež lahodí oku a vedzte, že vaše návštevy budú vyzvedať, odkiaľ máte túto netradičnú krásu. Ozvláštnite svoje priestory a urobte je nezabudnuteľnými s dizajnovým riešením TopStone.

Riešite konkrétnu otázku použitia TopStone povrchu? Potrebujete poradiť? Kontaktujte našich špecialistov, ktorí sa vám budú trpezlivo venovať a pomôžu s výberom i prípravou či samotnou realizáciou.

Kombinácia vlastností, ktoré u konkurencie nenájdete!

TopStone stavebná chémia sú unikátne rýdzo české liate podlahy a ich povrchová úprava. Vynikajú jedinečnou kombináciou vlastností. Dlhá životnosť, absencia škár, protisklzovosť, praktickosť, ekologická a zdravotná nezávadnosť (neobsahujú nebezpečný nonylfenol), skvelá tepelná vodivosť, široká škála estetického využitia a jednoduchá realizácia je len výber z dlhého zoznamu benefitov, ktoré povrchy TopStone ponúkajú. Suroviny pre výrobu sú od renomovaných dodávateľov z overených zdrojov.
 

Sme tu pre vás!

Bonusom je aj nadštandardné zákaznícka starostlivosť v podobe skvelého servisu, zaškolenie, odborného poradenstva aj samotnej realizácie v prípade potreby. Všetky produkty i príslušenstvo je skladom s garanciou rýchleho dodania a realizácie.

Zaujíma vás na aké povrchy sa dá TopStone aplikovať? Kde všade je možné ho použiť? Koľko stojí? Či a ako ho zvládnete položiť sami alebo či je možné niekde povrchy vidieť na vlastné oči a ohmatať si ich? Kontaktujte nás, naši špecialisti s vami vyriešia konkrétne otázky aj problematiku a navrhnú riešenie priamo pre vás.

Kontaktujte nás

 

Potrebujete si siahnuť?

Príďte sa presvedčiť a ohmatať si povrchy do nášho klientskeho centra či k niektorému z mnohých obchodných partnerov alebo vyberte priamo na e-shope a nechajte si povrch doručiť až domov.
 

Nechajte sa inšpirovať

Presvedčte sa, že povrchy TopStone sú krásne, je jednoduché ich položiť a vydržia naozaj všeličo. Náš youtube kanál je plný inšpirácie, ukážok, návodov a nápadov.

Máte vybrané?

Všetky produkty a príslušenstvo stavebnej chémie nájdete tiež na našom e-shope (https://eshop.topstone.sk). Nemáte otázky a viete presne, čo chcete? Nestrácajte čas a objednajte.

Snívate sen o originálnom, osobitom a jedinečnom interiéru svojho domu? Nezabudnuteľnom showroomu či reprezentatívnych firemných priestoroch, ktoré sa zákazníkom vryjú hlboko do mysle? Prestaňte snívať a navštívte TopStone, my vaše sny zrealizujeme.